Laserová epilácia kombináciou dvoch prístrojov

Kombinácia diódového a alexandritového lasera v jednom ošetrení dostupná jedine v PRESCLI. Unikátna laserová epilácia s jedinečným výsledkom.

Laserová epilácia

Komfortná laserová epilácia s trvalým výsledkom

Predstavte si všetko, čo ste pri boji s ochlpením doteraz absolvovali. Už vo veľmi mladom veku, s prvými pokusmi so žiletkou, ktoré nám sem-tam nevyšli a neskôr s inovatívnejšou formou holiacich strojčekov, kde ste museli aspoň dvakrát týždenne absolvovať celý rituál, aby ste si uchovali skvelý efekt hladkých nôh. Aj dnes dostupné IPL epilátory si vyžadujú veľa času, trpezlivosti, energie a v niektorých prípadoch aj ohybnosti, aby sme si boli isté, že sme každé miesto dostatočne ožiarili.

Všetko toto môžete teraz s úsmevom hodiť za hlavu. Najinovatívnejšia metóda pre trvalé odstránenie ochlpeniaestetickej klinike PRESCLI Vám vyrieši rast chĺpkov raz a navždy. Nemusíte robiť nič, len si pohodlne u nás ľahnúť a naši špecialisti sa o Vás postarajú. Sme jediní na Slovensku, ktorí využívajú najnovší typ diódového lasera (s 3 vlnovými dĺžkami) a alexadritového lasera v kombinácii jedného zákroku. Uchovajte si úžasný pocit hladkej pokožky počas celého roka. Laserová epilácia šetrí financie, čas a prináša komfort a spokojnosť do nášho života.

Ako prebieha trvalé odstránenie ochlpenia v PRESCLI

Pred samotným zákrokom nesmú byť chĺpky minimálne 6 týždňov epilované strojčekom ani žiadnou inou metódou, ktorá chĺpky vytrháva, prípadne chemicky odstraňuje ako napr. epilačný krém. Akonáhle podstupujete trvalé odstránenie ochlpenia laserom, pre čo najlepšiu mieru účinnosti zákroku, nepoužívajte niekoľko hodín pred ošetrením žiadne pleťové krémy a oleje a neopaľujte sa na slnku ani v soláriu. S dôkladne oholenou a nenakrémovanou pokožkou prebehne trvalé odstránenie ochlpenia oveľa efektívnejšie a bezbolestnejšie.

Diódový laser aj alexandritový laser fungujú na princípe svetelného laserového lúča a prostredníctvom tepelnej energie ničia vlasové cibuľky chĺpkov. Diódový laser používa vyššiu vlnovú dĺžku, ktorá prepúšťa menej svetla a plocha nástavca je menšia. Odstraňovanie ochlpenia je takmer bezbolestné vďaka ochladzovacej epilačnej hlavici, ktorá je v priamom kontakte s pokožkou. Teplota chladenia hlavice je nastaviteľná pre Váš maximálny komfort počas zákroku.

Jedinečná epilácia laserom na Slovensku

Ako jediný na Slovensku ponúkame laserovú epiláciu ochlpenia oboma lasermi počas jedného ošetrenia. Hlavným dôvodom je, že len kombinácia oboch prístrojov si dokáže poradiť nielen s tmavým ochlpením, ale i svetlými či šedivými chĺpkami, ktoré sú najnáročnejšie na trvalé odstránenie. Práve v týchto prípadoch podporí maximálny účinok alexandritový laser.  Dve rozdielne technológie prenikajú do rôznych hĺbok pokožky, čím dosahujeme ten najlepší dlhotrvajúci výsledok.

Laserová epilácia a úspešnosť trvalého odstránenie chĺpkov

Chĺpky v priebehu svojho života prechádzajú viacerými rastovými cyklami. Ak chceme dosiahnuť najlepší výsledok, potrebujeme párkrát trafiť obdobie aktívnej rastovej fázy. Vtedy chĺpky obsahujú najviac farbiva a laser je najúčinnejší. Nakoľko sme každý jedinečný a pokojová fáza a fáza rastu ochlpenia trvajú u nás rôzne, je potrebné si dať medzi jednotlivými ošetreniami niekoľkotýždňové prestávky. Akonáhle ďalšia skupina chĺpkov začne rásť, laserová epilácia bude efektívna. Obvyklý počet opakovaní ošetrenia je 3 až 5krát. Po zákroku môže nastať mierna reakcia pokožky, akou je napr. začervenanie, ktoré však do niekoľkých hodín odznieva. Je fakt, že laserová epilácia odstraňuje nežiaduce ochlpenie nastálo, je nutné však dodať, že je potrebné zasiahnuť všetky chĺpky postupne v ich rastovej fáze.

Prečo sa rozhodnúť pre trvalé odstránenie ochlpenia

 • Precízne odstránenie ochlpenie všetkých partií tela
 • Najmodernejší inovatívny spôsob s úžasnými výsledkami
 • Spoľahlivý dlhodobý výsledný efekt
 • Krásna a hladká pokožka
 • Žiadna doba rekonvalescencie
 • Bez vedľajších účinkov
 • Vhodné pre ženy i mužov
 • Obľúbená a veľmi pohodlná metóda
 • Poradí si s tmavými, svetlými i šedivými chĺpkami
 • Bez rizika vzniku kožnej pigmentácie
 • Ušetríte veľa času a energie
 • Už žiadny nákup holiacich prístrojov, ktoré sa nám nechce používať

Laserová epilácia – odporúčaná starostlivosť po zákroku

 1. Nevystavujte pokožku slnečnému žiareniu počas obdobia podstupovania laserových ošetrení
 2. Nanášajte hydratačný krém alebo krémy s panthenolom a aloe vera
 3. Počas prvého týždňa sa vyhnite horúcemu kúpeľu, saune, bazénom
 4. Obmedzte namáhavé telesné cvičenie aj masáže
 5. Ani po prvom ošetrení chĺpky nevytrhávajte
 6. Neaplikujte samo-opaľovacie prostriedky
 7. UV žiareniu sa vyhnite aj kvôli riziku vzniku pigmentových škvŕn
 8. Používajte krémy s ochranným faktorom SPF 50+

Najúspešnejšia laserová epilácia na Slovensku len v PRESCLI

Trvalé odstránenie ochlpenia prináša úľavu a odbremenenie od holenia a domácej epilácie. Získate veľa životného času a priestoru, ktorý môžete využiť oveľa príjemnejším spôsobom. Estetická klinika PRESCLI prináša, špeciálne pre slovenských klientov, jedinečnú kombináciu dvoch inovatívnych laserových prístrojov.

Diódový laser a alexandritový laser zaručia v spoločnej kombinácii bezkonkurenčný trvalý výsledok pre ženy i mužov. Či sa jedná o ochlpenie tváre, podpazušia, nôh, oblastí bikín alebo chrbta, s nami si zabezpečíte krásnu a hladkú pokožku počas celého roka. Estetická krása je umenie, ktorému sa v PRESCLI venujeme s odhodlaním a profesionalitou. Len tie najlepšie prístroje a odborníci zaručia skutočne najlepší výsledok. Estetická klinika PRESCLI je tým správnym miestom pre krásu a zdravie pokožky Vášho tela.

Sme Vašim spojencom v oblasti krásy

Aká je cena ošetrení pre dosiahnutie úplného odstránenia ochlpenia?

Cena sa stanovuje individuálne, podľa vývoja a rastu Vášho ochlpenia. Po absolvovaní niekoľkých ošetrení sa môže stať, že aj po roku objavíte pár chĺpkov, ktoré časom dorástli. Aj tieto môžete prísť dať trvale odstrániť.

Z ktorých lokalít k nám máte blízko?

Našim sídlom je mesto Šaľa. Za kvalitou našich služieb však chodí veľa klientov aj  z miest, akými sú Galanta, Nitra, Trnava, Sereď, Nové Zámky, Dunajská Streda, Senec a Bratislava.

Ako veľmi môže byť laserová epilácia bolestivá?

Vo všeobecnosti sa dá povedať, že trvalé odstránenie ochlpenia laserovou metódou znáša väčšina klientov veľmi dobre. V prípade, že má klient senzitívne oblasti na svojom tele, je možné aplikovať na to určený anestetický krém a bolesť eliminovať.

Laserová epilácia - objednávka

Recenzie spokojných klientov